2020/01/31


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 1 10:00 Farul Constanta 2 - 0
Atletic Filip B DACO-GETICA
2 2 10:30 ASC Sparta 0 - 0
Champions 2009 B DACO-GETICA
2 3 11:00 CSA Steaua Rosu 0 - 0
3Kids Sport B DACO-GETICA
2 4 11:30 Atletic Filip 0 - 2
Champions 2009 B DACO-GETICA
2 5 12:00 FC Dinamo 1948 Alb 1 - 1
Farul Constanta B DACO-GETICA
2 6 12:30 ASC Sparta 0 - 0
CSA Steaua Rosu B DACO-GETICA
2 7 13:00 3Kids Sport 1 - 1
FC Dinamo 1948 Alb B DACO-GETICA
2 8 13:30 FC Dinamo 1948 Rosu 3 - 0
Steaua N.G. A DACO-GETICA
2 9 14:00 Farul Constanta 1 - 0
CSA Steaua Rosu B DACO-GETICA
2 10 14:30 Champions 0 - 0
CSA Steaua Albastru A DACO-GETICA
2 11 15:00 FC Dinamo 1948 Rosu 3 - 0
New Stars A DACO-GETICA
2 12 15:30 Popesti Leordeni 0 - 0
Champions A DACO-GETICA
2 13 16:00 Steaua N.G. 0 - 3
CSA Steaua Albastru A DACO-GETICA
2 14 16:30 New Stars 2 - 0
Popesti Leordeni A DACO-GETICA


2020/02/01


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 15 08:30 3Kids Sport 0 - 2
Atletic Filip B DACO-GETICA
2 16 09:00 Champions 2009 0 - 0
Farul Constanta B DACO-GETICA
2 17 09:00 FC Dinamo 1948 Alb 1 - 0
ASC Sparta B DACO-GETICA T2
2 18 09:30 Farul Constanta 0 - 2
3Kids Sport B DACO-GETICA T2
2 19 09:30 CSA Steaua Rosu 3 - 2
Atletic Filip B DACO-GETICA
2 20 10:00 ASC Sparta 1 - 1
Atletic Filip B DACO-GETICA T2
2 21 10:00 CSA Steaua Rosu 2 - 0
FC Dinamo 1948 Alb B DACO-GETICA
2 22 10:30 CSA Steaua Rosu 0 - 3
Champions 2009 B DACO-GETICA T2
2 23 10:30 ASC Sparta 1 - 1
3Kids Sport B DACO-GETICA
2 24 11:00 FC Dinamo 1948 Alb 0 - 0
Champions 2009 B DACO-GETICA
2 25 11:30 ASC Sparta 0 - 3
Farul Constanta B DACO-GETICA
2 26 12:00 Atletic Filip 0 - 3
FC Dinamo 1948 Alb B DACO-GETICA
2 27 12:30 3Kids Sport 0 - 0
Champions 2009 B DACO-GETICA
2 28 13:00 Champions 0 - 1
FC Dinamo 1948 Rosu A DACO-GETICA
2 29 13:30 CSA Steaua Albastru 0 - 1
Popesti Leordeni A DACO-GETICA
2 30 14:00 New Stars 3 - 0
Steaua N.G. A DACO-GETICA
2 31 14:30 FC Dinamo 1948 Rosu 4 - 0
CSA Steaua Albastru A DACO-GETICA
2 32 15:00 Steaua N.G. 0 - 3
Popesti Leordeni A DACO-GETICA
2 33 15:30 New Stars 1 - 0
Champions A DACO-GETICA
2 34 16:00 Popesti Leordeni 1 - 0
FC Dinamo 1948 Rosu A DACO-GETICA
2 35 16:30 CSA Steaua Albastru 0 - 1
New Stars A DACO-GETICA
2 36 16:30 Champions 3 - 0
Steaua N.G. A DACO-GETICA T2


2020/02/02


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN Meci Pt Nr Meci
2 37 08:00 CSA Steaua Albastru 0 - 0
4 | 3
ASC Sparta - DACO-GETICA
2 38 08:30 3Kids Sport 1 - 0
CSA Steaua Albastru - DACO-GETICA
2 39 09:00 3Kids Sport 0 - 3
ASC Sparta - DACO-GETICA
2 40 09:30 Steaua N.G. 0 - 3
CSA Steaua Albastru - DACO-GETICA
- 41 10:00 3Kids Sport - no goal
Atletic Filip - DACO-GETICA
- 42 10:30 Atletic Filip - no goal
CSA Steaua Albastru - DACO-GETICA
2 43 11:00 FC Dinamo 1948 Rosu 0 - 1
FC Dinamo 1948 Alb - DACO-GETICA SFERT 1
2 44 11:30 New Stars 0 - 0
3 | 4
CSA Steaua Rosu - DACO-GETICA SFERT 2
2 45 12:00 Farul Constanta 0 - 2
Popesti Leordeni - DACO-GETICA SFERT 3
2 46 12:30 Champions 2009 0 - 1
Champions - DACO-GETICA SFERT 4
2 47 13:00 FC Dinamo 1948 Rosu 1 - 1
4 | 5
New Stars - DACO-GETICA
- 48 13:30 Farul Constanta - no goal
Champions 2009 - DACO-GETICA
2 49 14:00 FC Dinamo 1948 Alb 0 - 0
4 | 3
CSA Steaua Rosu - DACO-GETICA SEMIFINALA
2 50 14:30 Popesti Leordeni 1 - 1
4 | 3
Champions - DACO-GETICA SEMIFINALA
2 51 15:00 CSA Steaua Rosu 0 - 1
Champions - DACO-GETICA FINALA MICA
- 52 15:30 FC Dinamo 1948 Alb - no goal
Popesti Leordeni - DACO-GETICA FINALA MARE