2019/12/06


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 1 09:00 Academia Sport Team (Alb) 5 - 5 F.C Rapid 1923 A AGRONOMIE(BALON)
2 2 09:50 Academia Sport Team (Albastru) 0 - 12 CSA Steaua Rosu B AGRONOMIE(BALON)
2 3 10:20 Sportul Studentesc (Alb) 1 - 2 Chelsea (Albastru) D ANDONE (HERASTRAU)
2 4 10:40 CSA Steaua Albastru 3 - 4 CSO Bragadiru C AGRONOMIE(BALON)
2 5 11:10 Chelsea (Alb) 9 - 0 FC Voluntari E ANDONE (HERASTRAU)
2 6 11:30 CSO Bragadiru 2010 0 - 6 F.C Rapid 1923 A AGRONOMIE(BALON)
2 7 12:00 Valencia Academy (Negru) 3 - 0 Aripi Pitesti F ANDONE (HERASTRAU)
2 8 12:20 Academia Sport Team (Alb) 1 - 3 New Stars A AGRONOMIE(BALON)
2 9 12:50 LPS Pitesti 1 - 3 CS Cautis G ANDONE (HERASTRAU)
2 10 13:10 Academia Sport Team (Albastru) 0 - 3 Steaua N.G. B AGRONOMIE(BALON)
2 11 13:40 Valencia Academy (Alb) 16 - 0 FC Voluntari E ANDONE (HERASTRAU)
2 12 14:00 FC Juniorul 5 - 0 Real Crangasi B AGRONOMIE(BALON)
2 13 14:30 Valencia Academy (Negru) 0 - 10 Prosport Academy F ANDONE (HERASTRAU)
2 14 14:50 FCSB (Albastru) 4 - 3 CSO Bragadiru C AGRONOMIE(BALON)
2 15 15:20 Luceafarul Braila 0 - 10 Prosport Academy F ANDONE (HERASTRAU)
2 16 15:40 FCSB (Rosu) 9 - 0 CSO Bragadiru 2010 A AGRONOMIE(BALON)
2 17 16:10 Petrosport Ploiesti 1 - 1 Sportul Studentesc (Alb) D ANDONE (HERASTRAU)
2 18 16:30 Steaua N.G. 1 - 3 FC Juniorul B AGRONOMIE(BALON)
2 19 17:00 Sportul Studentesc (Negru) 1 - 4 Junior Brasov G ANDONE (HERASTRAU)
2 20 17:20 New Stars 0 - 4 FCSB (Rosu) A AGRONOMIE(BALON)
2 21 17:50 ASC Daco-Getica 0 - 9 Chelsea (Albastru) D ANDONE (HERASTRAU)
2 22 18:10 ASC Sparta 5 - 2 CSA Steaua Albastru C AGRONOMIE(BALON)
2 23 18:40 Inter Campulung 0 - 5 Chelsea (Alb) E ANDONE (HERASTRAU)
2 24 19:00 CSA Steaua Rosu 4 - 0 Real Crangasi B AGRONOMIE(BALON)


2019/12/07


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 25 08:40 LPS Pitesti 5 - 1 Sportul Studentesc (Negru) G ANDONE (HERASTRAU)
2 26 09:00 ASC Sparta 3 - 4 FCSB (Albastru) C AGRONOMIE(BALON)
2 27 09:30 Inter Campulung 1 - 11 Valencia Academy (Alb) E ANDONE (HERASTRAU)
2 28 09:50 FCSB (Rosu) 5 - 0 Academia Sport Team (Alb) A AGRONOMIE(BALON)
2 29 10:20 Valencia Academy (Negru) 1 - 5 Luceafarul Braila F ANDONE (HERASTRAU)
2 30 10:40 Academia Sport Team (Albastru) 2 - 7 FC Juniorul B AGRONOMIE(BALON)
2 31 11:10 Sportul Studentesc (Negru) 0 - 9 CS Cautis G ANDONE (HERASTRAU)
2 32 11:30 FCSB (Albastru) 3 - 0 CSA Steaua Albastru C AGRONOMIE(BALON)
2 33 18:40 ASC Daco-Getica 0 - 10 Sportul Studentesc (Alb) D ANDONE (HERASTRAU)
2 34 12:20 CSA Steaua Rosu 5 - 2 FC Juniorul B AGRONOMIE(BALON)
2 35 12:50 Chelsea (Alb) 0 - 10 Valencia Academy (Alb) E ANDONE (HERASTRAU)
2 36 13:10 F.C Rapid 1923 1 - 3 FCSB (Rosu) A AGRONOMIE(BALON)
2 37 13:40 Petrosport Ploiesti 2 - 0 Chelsea (Albastru) D ANDONE (HERASTRAU)
2 38 14:00 CSO Bragadiru 2010 3 - 2 New Stars A AGRONOMIE(BALON)
2 39 14:30 Luceafarul Braila 6 - 0 Aripi Pitesti F ANDONE (HERASTRAU)
2 40 14:50 Academia Sport Team (Albastru) 1 - 4 Real Crangasi B AGRONOMIE(BALON)
2 41 15:20 Junior Brasov 0 - 3 CS Cautis G ANDONE (HERASTRAU)
2 42 15:40 Academia Sport Team (Alb) 1 - 2 CSO Bragadiru 2010 A AGRONOMIE(BALON)
2 43 16:10 Petrosport Ploiesti 4 - 1 ASC Daco-Getica D ANDONE (HERASTRAU)
2 44 16:30 ASC Sparta 2 - 2 CSO Bragadiru C AGRONOMIE(BALON)
2 45 17:00 Inter Campulung 6 - 1 FC Voluntari E ANDONE (HERASTRAU)
2 46 17:20 Steaua N.G. 2 - 1 CSA Steaua Rosu B AGRONOMIE(BALON)
2 47 17:50 Junior Brasov 3 - 1 LPS Pitesti G ANDONE (HERASTRAU)
2 48 18:10 F.C Rapid 1923 5 - 1 New Stars A AGRONOMIE(BALON)
2 49 12:00 Prosport Academy 15 - 1 Aripi Pitesti F ANDONE (HERASTRAU)
2 50 19:00 Steaua N.G. 2 - 1 Real Crangasi B AGRONOMIE(BALON)


2019/12/08


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN Meci Pt Nr Meci
- 51 08:20 Academia Sport Team (Alb) - Academia Sport Team (Albastru) - AGRONOMIE(BALON) LOCURILE 29-30
2 52 08:30 FCSB (Rosu) 4 - 0 CSA Steaua Rosu - ANDONE (HERASTRAU) SFERT 1
2 53 09:10 FC Voluntari 2 - 1 Aripi Pitesti - AGRONOMIE(BALON) LOCURILE 27-28
2 54 09:20 FCSB (Albastru) 0 - 5 Petrosport Ploiesti - ANDONE (HERASTRAU) SFERT 2
- 55 10:10 ASC Daco-Getica - Sportul Studentesc (Negru) - AGRONOMIE (AFARA) LOCURILE 25-26
2 56 10:10 Valencia Academy (Alb) 2 - 3 Prosport Academy - ANDONE (HERASTRAU) SFERT 3
- 57 11:00 Real Crangasi - New Stars - AGRONOMIE (AFARA) LOCURILE 23-24
2 58 11:00 CS Cautis 5 - 1 F.C Rapid 1923 - ANDONE (HERASTRAU) SFERT 4
2 59 11:50 Chelsea (Alb) 2 - 11 Chelsea (Albastru) - AGRONOMIE(BALON) LOCURILE 9-10
2 60 11:50 CSA Steaua Rosu 4 - 1 FCSB (Albastru) - ANDONE (HERASTRAU) LOCURILE 5-6
2 61 12:40 ASC Sparta 4 - 5 FC Juniorul - AGRONOMIE(BALON) LOCURILE 11-12
2 62 12:40 FCSB (Rosu) 1 - 0 Petrosport Ploiesti - ANDONE (HERASTRAU) SEMIFINALA
- 63 13:30 Luceafarul Braila - Junior Brasov - AGRONOMIE(BALON) LOCURILE 13-14
2 64 13:30 Prosport Academy 7 - 1 CS Cautis - ANDONE (HERASTRAU) SEMIFINALA
- 65 14:20 Sportul Studentesc (Alb) - Steaua N.G. - AGRONOMIE(BALON) LOCURILE 15-16
2 66 14:20 Valencia Academy (Alb) 3 - 0 F.C Rapid 1923 - ANDONE (HERASTRAU) LOCURILE 7-8
2 67 15:10 LPS Pitesti - 3 CSO Bragadiru - ANDONE (HERASTRAU) LOCURILE 17-18
2 68 15:10 Petrosport Ploiesti 4 - 1 CS Cautis - ANDONE (HERASTRAU) FINALA MICA
2 69 16:00 FCSB (Rosu) 0 - 4 Prosport Academy - ANDONE (HERASTRAU) FINALA MARE
- 70 16:00 Valencia Academy (Negru) - Inter Campulung - AGRONOMIE(BALON) LOCURILE 19-20
- 71 16:50 CSA Steaua Albastru - CSO Bragadiru 2010 - AGRONOMIE(BALON) LOCURILE 21-22