2019/11/29


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 1 11:00 CSA Steaua Rosu 4 - 0 ASC Sparta Blue C ARENA VALENCIA T1
2 2 11:00 Valencia Academy 4 - 0 FCSB Academy E ARENA VALENCIA T2
2 3 11:50 ASC Sparta Alb 5 - 0 Academia Sport Team B ARENA VALENCIA T1
2 4 11:50 CSA Steaua Albastru 1 - 0 Steaua N.G. A ARENA VALENCIA T2
2 5 12:40 Young Tigers 0 - 7 ACS Juniorul 2014 D ARENA VALENCIA T1
2 6 12:40 ASC Sparta Blue 2 - 0 LPS Mircea Eliade C ARENA VALENCIA T2
2 7 13:30 FC Dinamo 1948 Rosu 10 - 1 Steaua N.G. A ARENA VALENCIA T1
2 8 13:30 CSA Steaua Rosu 6 - 0 Progresul Spartac C ARENA VALENCIA T2
2 9 14:20 FC Dinamo 1948 Alb 1 - 1 FCSB Academy E ARENA VALENCIA T1
2 10 14:20 Atletic Otopeni 1 - 3 Valencia Academy E ARENA VALENCIA T2
2 11 15:10 Ajax N.G. 0 - 2 Academia Sport Team B ARENA VALENCIA T1
2 12 15:10 ASC Sparta Alb 1 - 0 Atletic United Ploiesti B ARENA VALENCIA T2
2 13 16:00 ACS Juniorul 2014 4 - 0 Tandem Sport D ARENA VALENCIA T1
2 14 16:00 Codlea Brasov 7 - 0 Young Tigers D ARENA VALENCIA T2
2 15 16:00 I Sport Valcea 2 - 1 CSA Steaua Albastru A ARENA VALENCIA T3


2019/11/30


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 16 09:00 ASC Sparta Alb 11 - 0 Ajax N.G. B ARENA VALENCIA T1
2 17 09:00 Codlea Brasov 1 - 1 Tandem Sport D ARENA VALENCIA T2
2 18 09:50 FC Dinamo 1948 Rosu 8 - 0 I Sport Valcea A ARENA VALENCIA T1
2 19 09:50 Academia Sport Team 0 - 6 Atletic United Ploiesti B ARENA VALENCIA T2
2 20 10:40 FC Dinamo 1948 Alb 0 - 0 Atletic Otopeni E ARENA VALENCIA T1
2 21 10:40 ASC Sparta Blue 2 - 1 Progresul Spartac C ARENA VALENCIA T2
2 22 11:30 CSA Steaua Rosu 8 - 0 LPS Mircea Eliade C ARENA VALENCIA T1
2 23 11:30 Ajax N.G. 0 - 6 Atletic United Ploiesti B ARENA VALENCIA T2
2 24 12:20 Young Tigers 0 - 4 Tandem Sport D ARENA VALENCIA T1
2 25 12:20 CSA Steaua Albastru 0 - 6 FC Dinamo 1948 Rosu A ARENA VALENCIA T2
2 26 13:10 Atletic Otopeni 5 - 2 FCSB Academy E ARENA VALENCIA T1
2 27 13:10 Valencia Academy 2 - 0 FC Dinamo 1948 Alb E ARENA VALENCIA T2
2 28 14:00 Codlea Brasov 1 - 4 ACS Juniorul 2014 D ARENA VALENCIA T1
2 29 14:00 I Sport Valcea 4 - 5 Steaua N.G. A ARENA VALENCIA T2
2 30 14:50 Progresul Spartac 3 - 2 LPS Mircea Eliade C ARENA VALENCIA T3


2019/12/01


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN Meci Pt Nr Meci
2 31 09:00 FC Dinamo 1948 Rosu 8 - 0 Atletic United Ploiesti - ARENA VALENCIA T1 SFERT 1
2 32 09:00 CSA Steaua Rosu 0 - 2 Codlea Brasov - ARENA VALENCIA T2 SFERT 3
2 33 09:50 ASC Sparta Alb 6 - 0 ASC Sparta Blue - ARENA VALENCIA T1 SFERT 2
2 34 09:50 ACS Juniorul 2014 2 - 1 Valencia Academy - ARENA VALENCIA T2 SFERT 4
- 35 10:40 Young Tigers - Ajax N.G. - ARENA VALENCIA T1 LOCURILE 19-20
2 36 10:40 FCSB Academy 2 - 3 LPS Mircea Eliade - ARENA VALENCIA T2 LOCURILE 17-18
2 37 11:30 FC Dinamo 1948 Rosu 5 - 0 Codlea Brasov - ARENA VALENCIA T1 SEMIFINALA
2 38 11:30 ASC Sparta Alb 4 - 3 ACS Juniorul 2014 - ARENA VALENCIA T2 SEMIFINALA
2 39 12:20 CSA Steaua Albastru 0 - 2 FC Dinamo 1948 Alb - ARENA VALENCIA T1 LOCURILE 15-16
2 40 12:20 Steaua N.G. 7 - 0 Academia Sport Team - ARENA VALENCIA T2 LOCURILE 13-14
2 41 13:10 Tandem Sport 4 - 1 Progresul Spartac - ARENA VALENCIA T1 LOCURILE 11-12
2 42 13:10 Atletic Otopeni 3 - 0 I Sport Valcea - ARENA VALENCIA T2 LOCURILE 9-10
- 43 14:00 Atletic United Ploiesti - CSA Steaua Rosu - ARENA VALENCIA T1 LOCURILE 7-8
2 44 14:00 Valencia Academy 4 - 0 ASC Sparta Blue - ARENA VALENCIA T2 LOCURILE 5-6
2 45 14:50 ACS Juniorul 2014 0 - 6 Codlea Brasov - ARENA VALENCIA T2 FINALA MICA
2 46 14:50 ASC Sparta Alb 0 - 6 FC Dinamo 1948 Rosu - ARENA VALENCIA T1 FINALA MARE