2019/12/06


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 1 11:00 Farul Constanta Alb 0 - 4 Chelsea A MAGIC ARENA T1
2 2 11:00 ACS Juniorul 2014 2 - 4 CSA Steaua D MAGIC ARENA T2
2 3 11:50 Farul Constanta (G) 6 - 0 ACS Ilie Oana B MAGIC ARENA T1
2 4 11:50 New Stars 3 - 0 Academia Sport Team E MAGIC ARENA T2
2 5 12:40 Farul Constanta Alb 1 - 7 AS Dan Chilom A MAGIC ARENA T1
2 6 12:40 Aripi Bucuresti (Verde) 0 - 20 FC FCSB C MAGIC ARENA T2
2 7 13:30 Farul Constanta (G) 2 - 1 Aripi Bucuresti (Galben) B MAGIC ARENA T1
2 8 13:30 Chelsea 4 - 5 FC Juniorul A MAGIC ARENA T2
2 9 14:20 Young Tigers 11 - 1 Real Crangasi E MAGIC ARENA T2
2 10 15:10 Olimpic Valcea 6 - 1 ASC Sparta C MAGIC ARENA T2
2 11 15:10 FCSB Academy (Albastru) 4 - 3 ACS Ilie Oana B MAGIC ARENA T1
2 12 18:20 FCSB Academy (Rosu) 8 - 0 Tandem Sport D MAGIC ARENA T3


2019/12/07


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 13 09:00 Aripi Bucuresti (Galben) 4 - 0 FCSB Academy (Albastru) B MAGIC ARENA T1
2 14 09:00 Academia Sport Team 6 - 2 Real Crangasi E MAGIC ARENA T2
2 15 09:50 Aripi Bucuresti (Verde) 0 - 14 ASC Sparta C MAGIC ARENA T1
2 16 09:50 FCSB Academy (Rosu) 17 - 0 CSA Steaua D MAGIC ARENA T2
2 17 10:40 Farul Constanta (G) 6 - 1 FCSB Academy (Albastru) B MAGIC ARENA T1
2 18 10:40 New Stars 6 - 1 Real Crangasi E MAGIC ARENA T2
2 19 11:30 Farul Constanta Alb 0 - 4 FC Juniorul A MAGIC ARENA T1
2 20 11:30 Academia Sport Team 0 - 5 Young Tigers E MAGIC ARENA T2
2 21 12:20 ACS Juniorul 2014 1 - 5 Tandem Sport D MAGIC ARENA T1
2 22 12:20 AS Dan Chilom 4 - 1 Chelsea A MAGIC ARENA T2
2 23 13:10 Aripi Bucuresti (Galben) 5 - 3 ACS Ilie Oana B MAGIC ARENA T1
2 24 13:10 FC FCSB 3 - 3 ASC Sparta C MAGIC ARENA T2
2 25 14:00 Aripi Bucuresti (Verde) 0 - 15 Olimpic Valcea C MAGIC ARENA T1
2 26 14:00 FCSB Academy (Rosu) 8 - 0 ACS Juniorul 2014 D MAGIC ARENA T2
2 27 14:50 Young Tigers 2 - 4 New Stars E MAGIC ARENA T1
2 28 14:50 AS Dan Chilom 6 - 1 FC Juniorul A MAGIC ARENA T2
2 29 15:40 FC FCSB 3 - 2 Olimpic Valcea C MAGIC ARENA T1
2 30 15:40 Tandem Sport 1 - 3 CSA Steaua D MAGIC ARENA T2


2019/12/08


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN Meci Pt Nr Meci
- 31 08:00 Aripi Bucuresti (Verde) - Real Crangasi - MAGIC ARENA T1 LOCURILE 19-20
2 32 08:00 Farul Constanta Alb 3 - 0 ACS Juniorul 2014 - MAGIC ARENA T3 LOCURILE 17-18
2 33 08:50 AS Dan Chilom 7 - 2 Olimpic Valcea - MAGIC ARENA T1 SFERT 1
2 34 08:50 ACS Ilie Oana 2 - 0 FCSB Academy (Albastru) - MAGIC ARENA T3 LOCURILE 15-16
2 35 09:40 Farul Constanta (G) 7 - 2 Young Tigers - MAGIC ARENA T1 SFERT 2
2 36 09:40 Tandem Sport 1 - 2 Academia Sport Team - MAGIC ARENA T3 LOCURILE 13-14
2 37 10:30 FC FCSB 4 - 1 Aripi Bucuresti (Galben) - MAGIC ARENA T1 SFERT 3
2 38 10:30 Chelsea 2 - 4 ASC Sparta - MAGIC ARENA T3 LOCURILE 11-12
2 39 11:20 FCSB Academy (Rosu) 6 - 1 New Stars - MAGIC ARENA T1 SFERT 4
2 40 12:10 PIERZATOARE SF.1 4 - 2 PIERZATOARE SF.2 - MAGIC ARENA T1 LOCURILE 5-6
2 41 13:00 CSA Steaua 1 - 2 FC Juniorul - MAGIC ARENA T1 LOCURILE 9-10
2 42 13:50 CASTIGATOARE SF.1 0 - 2 CASTIGATOARE SF.2 - MAGIC ARENA T1 SEMIFINALA
2 43 14:40 CASTIGATOARE SF.3 1 - 5 CASTIGATOARE SF.4 - MAGIC ARENA T1 SEMIFINALA
2 44 15:30 Aripi Bucuresti (Galben) 4 - 5 New Stars - MAGIC ARENA T1 LOCURILE 7-8
- 45 16:20 AS Dan Chilom - FC FCSB - MAGIC ARENA T1 FINALA MICA
- 46 17:10 FCSB Academy (Rosu) - Farul Constanta (G) - MAGIC ARENA T1 FINALA MARE