2019/12/06


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 1 11:00 New Stars 3 - 0 ACS Ilie Oana (Albastru) A MAGIC ARENA T3
2 2 11:40 ACS Ilie Oana (Galben) 1 - 1 CSA Steaua D MAGIC ARENA T3
2 3 12:20 AS Dan Chilom 12 - 0 Seven Star (Albastru) C MAGIC ARENA T3
2 4 13:00 Seven Star (Alb) 1 - 4 Prosport Academy E MAGIC ARENA T3
2 5 13:40 FCSB (Albastru) 1 - 0 Atletic Otopeni B MAGIC ARENA T3
2 6 14:20 FCSB (Rosu) 8 - 0 FC Juniorul A MAGIC ARENA T3
2 7 15:00 Chelsea 4 - 4 Kids Tampa B MAGIC ARENA T3
2 8 15:40 ASC Sparta 4 - 1 FCSB Academy C MAGIC ARENA T3
2 9 16:20 Best Boys 10 - 1 ACS Juniorul 2014 D MAGIC ARENA T3
2 10 17:00 Petrosport Ploiesti 11 - 3 Young Tigers E MAGIC ARENA T3
2 11 17:40 ASC Sparta 11 - 0 Seven Star (Albastru) C MAGIC ARENA T3
2 12 18:20 Best Boys 13 - 0 CSA Steaua D MAGIC ARENA T3
2 13 19:10 Seven Star (Alb) 0 - 10 Petrosport Ploiesti E MAGIC ARENA T3


2019/12/07


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 14 08:30 FCSB (Rosu) 11 - 0 New Stars A MAGIC ARENA T3
2 15 09:10 FCSB Academy 3 - 2 AS Dan Chilom C MAGIC ARENA T3
2 16 09:50 ACS Ilie Oana (Albastru) 1 - 14 FCSB (Rosu) A MAGIC ARENA T3
2 17 10:30 Best Boys 7 - 1 ACS Ilie Oana (Galben) D MAGIC ARENA T3
2 18 11:10 Kids Tampa 2 - 1 Atletic Otopeni B MAGIC ARENA T3
2 19 11:50 ASC Sparta 5 - 1 AS Dan Chilom C MAGIC ARENA T3
2 20 12:30 Seven Star (Albastru) 0 - 12 FCSB Academy C MAGIC ARENA T3
2 21 13:10 Kids Tampa 2 - 3 FCSB (Albastru) B MAGIC ARENA T3
2 22 13:50 FC Juniorul 1 - 0 New Stars A MAGIC ARENA T3
2 23 14:30 Atletic Otopeni 2 - 4 Chelsea B MAGIC ARENA T3
2 24 15:10 Petrosport Ploiesti 11 - 1 Prosport Academy E MAGIC ARENA T3
2 25 15:50 FCSB (Albastru) 2 - 3 Chelsea B MAGIC ARENA T3
2 26 16:30 Young Tigers 7 - 1 Seven Star (Albastru) E MAGIC ARENA T3
2 27 17:10 ACS Ilie Oana (Galben) 3 - 5 ACS Juniorul 2014 D MAGIC ARENA T3
2 28 17:50 ACS Ilie Oana (Albastru) 1 - 4 FC Juniorul A MAGIC ARENA T3
2 29 18:30 ACS Juniorul 2014 2 - 2 CSA Steaua D MAGIC ARENA T3
2 30 19:10 Young Tigers 7 - 1 Prosport Academy E MAGIC ARENA T3


2019/12/08


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN Meci Pt Nr Meci
2 31 08:00 Seven Star (Albastru) 1 - 6 ACS Ilie Oana (Albastru) - MAGIC ARENA T2 LOCURILE 19-20
2 32 08:40 FCSB (Rosu) 7 - 1 FCSB Academy - MAGIC ARENA T2 SFERT 1
2 33 09:20 Chelsea 2 - 1 Young Tigers - MAGIC ARENA T2 SFERT 2
2 34 10:00 ASC Sparta 2 - 4 FCSB (Albastru) - MAGIC ARENA T2 SFERT 3
2 35 10:40 Best Boys 5 - 0 Petrosport Ploiesti - MAGIC ARENA T2 SFERT 4
2 36 11:20 FC Juniorul 3 - 0 ACS Juniorul 2014 - MAGIC ARENA T2 LOCURILE 9-10
2 37 12:00 ACS Tampa Brasov 5 - 1 AS Dan Chilom - MAGIC ARENA T2 LOCURILE 11-12
2 38 12:40 PIERZATOARE SF.1 5 - 1 PIERZATOARE SF.2 - MAGIC ARENA T2 LOCURILE 5-6
2 39 13:20 PIERZATOARE SF.3 1 - 5 PIERZATOARE SF.4 - MAGIC ARENA T2 LOCURILE 7-8
2 40 14:00 CASTIGATOARE SF.1 6 - 1 CASTIGATOARE SF.2 - MAGIC ARENA T2 SEMIFINALA
2 41 14:40 CASTIGATOARE SF.3 2 - 3 CASTIGATOARE SF.4 - MAGIC ARENA T2 SEMIFINALA
2 42 14:40 Prosport Academy 0 - 2 New Stars - MAGIC ARENA T3 LOCURILE 13-14
2 43 15:20 Seven Star (Alb) 0 - 6 Atletic Otopeni - MAGIC ARENA T2 LOCURILE 17-18
2 44 15:20 ACS Ilie Oana (Galben) 3 - 0 CSA Steaua - MAGIC ARENA T3 LOCURILE 15-16
- 45 16:00 - - - - MAGIC ARENA T2 FINALA MICA
- 46 16:40 - - - - MAGIC ARENA T2 FINALA MARE